thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Chraňte sebe i své kolegy

Jedno z nejdůležitějších opatření v každém zaměstnání je bezpečnost práce . Je potřeba dodržovat spoustu zásadních věcí, aby se předcházelo možným problémům. Nejvíce úrazů se stává právě v zaměstnání a je to následek bezohledného chování a nedodržování pokynů. Člověk si mnohdy ani neuvědomuje, jaké problémy mohou při neopatrnosti vzniknout. Navíc neohrožuje pouze sebe, ale také své kolegy. Buďte ohleduplní a věnujte pozornost všem pokynům a pravidlům, které vás ochrání před úrazy a možná vám i zachrání život.

Nebezpečná zaměstnání

Spousta zaměstnání si vyžaduje tu nejvyšší bezpečnost práce. Může se jednat o firmy, kde se manipuluje s nebezpečným materiálem. Špatný pohyb by mohl mít katastrofální následky. Nepodceňujte proto všechna opatření a vytvořte si i v tak nebezpečném prostředí místo, kde se budete cítit dobře. Opatrnost je zde na místě! Chraňte sebe i své kolegy před úrazy a nebezpečím, které by mohlo nastat. Buďte ohleduplní a nepodceňujte pravidla, která jsou k vašemu zaměstnání určena! Chraňte zdraví své i svých kolegů.