thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Na místní úrovni jste nejlepší

Vašemu týmu se daří čím dál lépe, což je skvělá zpráva, zvlášť proto, že když jste zakládali svou amatérskou volejbalovou skupinu, tak jste s něčím takovým vůbec nepočítali, prostě jste ji založili, protože jste si chtěli dobře zahrát a mít partu přátel, kteří to cítí stejně. Sice nejste nějací profesionální sportovci, ale na amatérské úrovni jste letos vyhráli hned několik zápasů s týmy z okolních měst, což je pro vás docela pěkný a nečekaný úspěch. Jste proto přesvědčený, že byste si zasloužili nějakou malou odměnu a povzbuzení do dalších zápasů.

Je čas vypadat jako tým

A tak jste se rozhodl připravit svým přátelům volejbalistům malé překvapení. Abyste už pro příště působili jako skutečný tým a každý z vás nemusel řešit, co si na další zápas vezme, abyste nevypadali každý naprosto jinak, tak jste pro vás objednal sportovní dresy v barvách vašeho týmu se znakem vaší obce a se jmény každého z hráčů. Jste si jistý, že kluci budou nadšení a stejně tak jejich manželky, které budou moci prát a žehlit kvalitní oblečení a nikoli vytahaná trika.